Egipćani u Pleternici

U nedjelju, 3. ožujka, održane su tradicionalne Maškare u Pleternici 2019. u ogranizaciji Udruge “Pleternički čoraci” i Grada Pleternice. Povorka je krenula od Osnovne škole fra Kaje Adžića Pleternica do gradske kuće gdje su se skupine imale priliku predstaviti.

U konkurenciji od 15 natjecateljskih skupina sudjelovali su i predstavnici Udruge Radost te su uprizorili sliku starog Egipta kakav je nekad bio s rasplesanom koreografijom. U konkurenciji je bilo tu i štrumpfova, navijača, indijanaca, žirafa, patkica, žaba i patuljaka, aviona, šokaca i ostalih neobičnih stvorenja.

Treće mjesto i kakao party ostojila je ekipa Šuma Striborova.

Drugo mjesto i sladoled party osvojila je ekipa iz velikog sela.

Prvo mjesto i jednodnevni izlet osvojili su predstavnici Udruge Radost.

Cijeli zabavan program začinjen je sa slasnim krofnama i toplim napitcima. Vidimo se do sljedeće godine s nekom novom otkačenom idejom.

Kratak video nastupa i fotogaleriju pogledajte u nastavku.

Video nastup skupine Udruge Radost