Prikupljanje pomoći za inhalator i aspirator

Kako bi svoj djeci omogućili jednake mogućnosti pokrenuli smo akciju prikupljanja sredstava za pomoć pri kupnji inhalatora i električnog aspiratora za člana našeg udruge, dječaka Petra.

Maleni Petar je trogodišnje dijete s poteškoćama u fizičkom i mentalnom razvoju od svog rođenja, kojeg prati slab imunitet i česte bolesti. S obzirom da njegovi roditelji žive u teškim životnim uvjetima koji im ne dozvoljavanju da od svojih skromnih primanja odvoje za kupnju navedenih aparata obraćamo se ovim putem.

Cijena inhalatora iznosi 310,00 kn, dok cijena električnog aspiratora za nos iznosi 211,25 kn.

Nadamo se da ćete nam pomoći pri kupnji, donacijom potrebnih sredstava ili nas preporučiti nekome tko bi mogao riješiti ovaj problem. Unaprijed se svima zahvaljujemo.