Mjesečni arhivi: travanj 2018.

Otvoreno prvenstvo u roštiljanju Grill Slavonica 2018.

U organizaciji tjednika KRONIKA požeško-slavonska, Udruge za baštinu, kulturu i turizam „Požeški čuvari baštine“ Požega, Udruge „Mladi za mlade“ Pleternica i ŠRD „Londža“ Zarilac organizirana je po prvi puta u našem kraju gastro manifestacija „Otvoreno prvenstvo u roštiljanju Grill Slavonica 2018.“ na izletištu i ribnjaku u Zarilcu u nedjelju 29. travnja.

Manifestacija je započela okupljanjem bicikala u Pleternici s odredištem na ribnjaku u Zarilcu. Ovim putem moramo čestitati našim članovima koji su ujedno i poveli i zatvorili utrku, odnosno čestitamo Martini Crnjac na osvojenom prvom mjestu, a Ivani Gabrek na osvojenom posljednjem mjestu i prigodnim nagradama.

Na manifestaciji, uz mirise roštilja, glazbe i ugodne atmosfere, okupilo se i 30-ak članova Udruge Radost.

Zahvaljujemo se organizatorima na lijepom dočeku i ugodnoj atmosferi na izletištu i ribnjaku u Zarilcu.

Donosimo djelić atmosfere s „Otvorenog prvenstva u roštiljanju Grill Slavonica 2018.“

Vidimo se dogodine opet!

Uskrsni sajam u Pleternici 2018.

Radost i veselje popratiše Uskrsni sajam u Pleternici, a tu i tamo, prošetao se koji zekonja s mrkvicom u pratnji sa svojim pilićima. 🐇🐣🐰

Na ovogodišnjem 11. Uskrsnom sajmu u Pleternici, koji se održao 24.03.2018. godine, svjedočili smo okupljanju najvećeg broja sudionika koji su izlagali svoje šarolike radove.

Za Udrugu Radost to je bilo 5. sudjelovanje na Uskrsnom sajmu. Uvijek nam je drago sudjelovati i uvijek ćemo se odazvati ovakvoj vrsti organiziranja događaja u Gradu Pleternici i dalje.

Udruga Radost sudjelovala je s dva štanda. Na jednom štandu imali smo rukotvorine koje su vrijedne ruke članova udruge izrađivale na radionicama te s rekvizitima naše udruge. Dok smo na drugom štandu imali sitne ukrase i promidžbene materijale u svrhu prikupljanja sredstava za “marijine obroke” pod motom “50 lipa za jedan obrok” djeci u Africi.

Povodom obilježavanja Uskrsa svim dobrim ljudima i svima onima koji podupiru naš rad i naše aktivnosti želimo SRETAN USKRS!