Mjesečni arhivi: prosinac 2014.

Završen projekt “Učenje i zabava bez predrasuda”

Slika logo

Projekt “Učenje i zabava bez predrasuda”, financiran sredstvima Zaklade za razvoj lokalne zajednice-Slagalica uspješno je proveden.

Dobivenih 38.993,92 kn Udruga za pomoć djeci i mladima Radost utrošila je na opremanje prostora Vatrogasnih domova u Gradcu i Sulkovcima, kupnjom stolova za stolni tenis i stolni nogomet. Dio sredstava udruga je utrošila na svoje redovno poslovanje, a ostatak novca za troškove provođenja projektnih aktivnosti.

Projektom su provedene sljedeće radionice:

1. izrada ručnih radova

2. izrada uskrsnih ukrasa

3. izrada drvenih ukrasa i predmeta

4. izrada božićnih ukrasa.

Osim radionica, održan je turnir u stolnom tenisu i stolnom nogometu te su svaki tjedan održavana druženja za djecu i mlade.

Projekt je uspješno proveden što pokazuje činjenica velikog odaziva djece i mladih na radionice te se osim druženja i radionice održavaju svaki tjedan, po dva puta tjedno.