SOCIJALNA PODRŠKA: Poziv za sudjelovanjem u lancu donirane hrane

U skladu s razvojem programa socijalnog udruživanja i povjerenja koje su nam dali poduzetnici i fizičke osobe iz cijele Hrvatske, uz redovne usluge za najranjivije skupine, od sada smo i ovlašteni posrednik u lancu doniranja hrane.

Ovim putem pozivamo da se pridružite nabavci osnovnih živežnih namirnica, higijenskih potrepština i drugih proizvoda koji mogu pripomoći socijalno ugroženim skupinama. Također, za potrebe čuvanja mliječnih proizvoda i lako pokvarljive robe potrebno nam je nabaviti rashladnu vitrinu ili prikupiti sredstva za nabavku istog.

Nadamo se da ćemo i u budućnosti moći računati na kontinuirane podrške, nove donatore i dobre ljude pa Vas ovim putem pozivamo za pomoć pri nabavi navedenih potreba.

Donacije prehrambenih i drugih proizvoda za socijalne korisnike možete poslati poštanskim uslugama na našu adresu ili osobno dostaviti na adresu socijalne podrške:

Udruga za pomoć djeci i mladima Radost, Ivana Šveara 34, 34310 Pleternica.

Unaprijed svima velika hvala.