UDRUGA RADOST: Ovlašteni posrednik u lancu doniranja hrane

Dana 27.4.2021. Ministarstvo poljoprivrede upisuje Udrugu za pomoć djeci i mladima Radost u Registar posrednika u lancu doniranja hrane. Udruzi se dodjeljuje registarski broj 118. Za poslove posrednika u lancu doniranja hrane upisuje se objekt skladišta na adresi Ivana Šveara 34, Pleternica.

S ponosom možemo reći da smo prvi ovlašteni posrednik donirane hrane na području Pleternice i da ćemo dodijeljenu ulogu vrlo brzo krenuti i ispunjavati u korist socijalno ugroženih skupna ljudi.

Već je nekoliko zainteresiranih donatora koji su izjavili spremnost kontinuirane podrške ovom poduhvatu i rješavanju osnovnih životnih potreba najugroženijih skupina ljudi.

Navedene aktivnosti obavljat će se u sklopu programa udruge “Borba protiv siromaštva”.