Đurđica Lucić, volonterka “Marijinih obroka”, svjedočila o životu u Africi

U prostorijama Udruge za pomoć djeci i mladima Radost 21.02.2018. godine održano je predavanje  o radu međunarodne humanitarne organizacije “Marijini obroci” čija svrha je upoznavanje javnosti o problematici života najsiromašnijih zemalja svijeta, a cilj je osiguranje prehrane i obrazovanja djece koja žive u navedenim područjima.

Vrlo iscrpno i poučno svjedočenje o svom boravku i humanitarnom radu u Beninu održala je gđa Đurđica Lucić volonterima i članovima udruge i predstavila svoje viđenje problema s kojima su suočena siromašna djeca u Africi.

Isto tako, svi smo pozvani da jednostavnije gledamo na situaciju u kojoj se nalazimo jer postoje i oni koji su potrebitiji i kojima možemo i mi pomoći. Za sve detalje kako se možete uključiti i pripomoći radu “Marijinih obroka” pozivamo vas da nam se slobodno javite na navedene kontakte udruge.